Zīļuki

Iestādes pilotgrupa – 1 skolotājs un 2 skolotāju palīgi

Katru dienu jaunas idejas, jauni atklājumi, jauni sasniegumi!

Skolotāja: Marina Mjalika

Skolotāju palīgi: Ludmila Šestakova un Regīna Laizāne

Vecākā / sagatavošanas vecuma bērnu grupiņa. Zīļuki iestādē darbojas pilotgrupas režīmā – 1 skolotāja un 2 skolotāju palīgi! Bērniem ļoti patīk darboties ar skolotāju, jo vienmēr paļaujas uz viņas idejām, radošo ievirzi un nopietno pieeju katras dienas jaunajiem izaicinājumiem! Tieši tāpēc

arī Zīļukiem ir tāds moto! Zīļuki vienmēr pārsteidz ar savām idejām un kustīgumu, ļoti aktīvi apmeklē iestādi, jo neatlaidīgi gatavojas skolas gaitām! Iestādes harmoniskajā vidē jūtas kā lielākie un vecākie bērni – tāpēc atbildīgi veic savus pienākumus un rūpējas par iestādes mazākajiem audzēkņiem! Zīļuku grupiņa pirmsskolas grupu dārzā iestādījuši Latvijas simtgades ozolus, kuri dod spēku un latvisko noskaņu katrā ikdienas solī, katrā rīta dziesmā!